Hakkımızda

Fenomen Tabela, İstanbul merkezli bir tabela firmasıdır ve istediğiniz ölçülere uygun kaliteli, uzun yıllar kullanabileceğiniz reklam tabelası hizmeti vermektedir.

Totem tabela pleksi tabela, paslanmaz tabela, oyma tabela, led tabela, kutu harf tabela, kompozit tabela, ışıksız tabela, ışıklı tabela, inşaat tabelası ürün gruplarında tabela hizmeti vermektedir. Fenoman Tabela, İstanbul merkezli bir tabela firmasıdır ve istediğiniz ölçülere uygun kaliteli, uzun yıllar kullanabileceğiniz  reklam tabelası hizmeti vermektedir.

Hakkımızda

Fenomen reklam mimarlık firması tecrübeli çalışma kadrosu , sektörde saygın ve tanınan bir kimliğe sahip olan firma sahibi Muhammet BALDIK ile uzun süredir müşterilerine hizmet vermektedir.

Firmamız, hizmet kategorilerinde geniş yelpazesi ile de müşterilerine tam memnuniyet sunmaktadır. şirketimizin merkezi İstanbul’da olmasına karşın şehir içi ve şehir dışı tüm bölgelere kesintisiz hizmet vermekteyiz , vermeye de devam ediyoruz. personel kadromuz tecrübeli ve kaliteli hizmet sunmayı öncelik edinmiş uzman personellerden oluşmaktadır. sektörün hızla büyüyen firması fenomen reklam mimarlık firması olarak siz değerli müşterilerimize kesintisiz hizmet ve güven vermeye devam edeceğiz…

Rakamlar Yalan Söylemez

Binlerce mutlu müşteri ile çalışmanın verdiği gurur ve motivasyon ile her gün daha ileriye çalışıyoruz.

10000Tabela
3000Mutlu Müşteri
    WeCreativez WhatsApp Support
    Fiyat almak için tıklayın.
    WhatsApp Destek Hattı