Oyma Tabela

Oyma Tabela Modelleri

Oyma Tabela Nedir?

Günümüzde firmaların büyümeleri birçok farklı yöntemler ile mümkündür. Özellikle reklamcılık faaliyetleri firmaların hedef kitleye ulaşmalarını sağlayan yöntemlerin başında gelir. Reklamcılık faaliyetlerinin de kendi içerisinde çeşitlere ayrılması her sektörün kolaylıkla tercih edebilmelerine de imkân tanımaktadır. Uzun yıllardan günümüze kadar gelmiş ve halen daha tercih edilen tabelalar, reklamcılık faaliyetlerinin en etkili araçları arasında yer alır. Diğer reklam araçlarına göre daha ekonomik olması tercih edilme noktasında öne çıkan bir özelliğidir. Her geçen gün gelişen teknolojiye ayak uydurmuş tabela çeşitleri ise firmaların kurumsal kimliğine yaraşır reklam yapabilmelerine de yardımcı olmaktadır. Modern yaşam tarzımıza uygun tabelalarda amaç firma kimliğinin ortaya çıkarılmasıdır. Bunun yanı sıra firmaların zahmetsiz ve uzun vadede reklam yapabilmelerine de yardımcı olan etkili reklam araçları arasında yer alıyor olmasıdır. Günün her saati hedef kitlenin dikkatini çekebilecek tabelalar amacına uygun tasarlandığı sürece başarılı olabilmenize de imkân tanır. Modern yaşam tarzımıza doğrudan ayak uydurabilecek oyma tabela modelleri ise her sektörün ihtiyaçlarını karşılayabilecek özellikli tabelalardır. Öncelikle doğrudan göze hitap etmesi sebebiyle hedef kitlenin dikkatinden kesinlikle kaçmayan tabelalardır. Bunun dışında uzun vadede kullanılabilecek avantajlara sahiptir. Bakımı kolay, reklam araçları içerisinde ekonomik olan oyma tabelalar pleksi, alüminyum, kompozit, ahşap ve desen olarak çeşitlidir. Her tabela modelinin tercih edileceği sektör farklılık gösterse de her model aslında firmaların kurumsal kimliğini doğrudan yansıtabilecektir.

 

Oyma Tabelaların Sunduğu Avantajlar

Son yıllarda daha çok zorunlu hale gelmiş tabelalar, işletmelerin reklam ve tanıtımları için en iyi çözümler arasında kalmaktadır. Özellikle modern şekilde tasarlanmış tabelalar firmaların markalaşma ve iyi bir saygınlık elde edebilmelerine de imkân tanımaktadır. Oyma tabela profesyonel makineler ile hazırlanmış tabelalar olup son derece estetik görünüme sahiptir. Modern görünümlü oluşu firmaların tercih edebilmelerini kolaylaştıran özellikler arasındadır. Bunun dışında her işletmeye uygun tasarlanabilen, uygulanacağı alana göre değişkenlik gösteren bu tabelalar firmaları en iyi tanıtan tabelalar arasında ilk sırada yer almaktadır. Hedef kitlenin dikkatini rahatlıkla çekebilecek oyma tabela modellerinde davetkâr bir mesaj da vardır. Sade ve gösterişli bir şekilde hazırlanan CNC makinelerinde şekil alan bu tabelalar profesyonel alanda faaliyet gösteren firmalarca mümkündür.

Firmamız sektörde iyi bir konuma gelebilmenize imkân sağlayan tabelaları profesyonel ekibi ile tasarlamaktadır. Uzun vadede reklam ve tanıtımlarınızı yapabileceğiniz tabelalar kısa zamanda ödediğiniz ücreti amorti edebilecek reklam aracıdır. Bu yüzden çok yönlü özellikleri tercih edilme noktasında bu modelleri daha ön plana çıkarmaktadır. Başarılı tasarlandığı sürece müşterilerinin dikkatini kolaylıkla çekebilen tabelalar en karlı ve en etkili reklam araçları arasında ilk sırada yer almaktadır. İstediğiniz boyutta, renkte ve materyalde tasarlanabilen oyma tabelalar işletmenizi en iyi şekilde temsil edebilecek reklam araçlarındadır. Tabelaların beklenileni karşılayabilmesi özellikle tercih edilen materyaller ile doğru orantılıdır. Yani ne denli kaliteli materyaller tercih edilirse uzun vadede teknik ve görsel açıdan bir sorun oluşturmaz. Bu da işletmelerin maddi açıdan bir yüke girmesine engel olur. Firmamız sektörde özellikle kaliteli materyallerden tasarladığı tabelaları ile ön planda yer almaktadır. Her bütçe ve sektöre uygun tabela modelleri sayesinde reklam ve tanıtımlarınızı daha etkili ve uzun vadede yapabilmeniz firmamızca mümkündür.

 

Oyma Tabela Çeşitleri

 

Pleksi Oyma Tabela

Adından da anlaşıldığı sürece sert plastikten tasarlanan oyma tabela modelleri arasında yer almaktadır. Kullanım alanı oldukça fazla olan bu tabela çeşitleri istenildiği takdirde ışıklı olarak da tasarlanabilir. İç mekânda daha çok tercih edilen pleksi oyma tabela modelleri kapı girişi, poliklinik ve alışveriş merkezlerinde sıklıkla tercih edilir.

 

Alüminyum Oyma Tabela

Dış mekân tabela modelleri arasında yer alan alüminyum oyma tabelalar, dayanıklı olması sebebiyle daha çok tercih edilmektedir. Bunun dışında her boyutta tasarlanabiliyor olması, küflenme ya da paslanma sorunu yaşatmaması tercih edilme noktasında da etkilidir.

 

Kompozit Oyma Tabela

Dış mekân tabelaları arasında görsel açıdan dikkatleri üzerine toplayabilen bu tabelalar logo veya şeklin oyularak şekil verilmesi ile meydana gelir. Özellikle uzak mesafeden rahatlıkla görülüyor olması açık hava reklam yöntemleri arasında yer almasına da olanak tanımaktadır. İnşaat, eczane, alışveriş merkezleri özellikle bu şekilde tasarlanmış tabelaları daha çok tercih etmektedir.

 

Ahşap Oyma Tabela

Ahşap oyma tabela modelleri genellikle tatil köylerinde faaliyet gösteren işletmelerce tercih edilmektedir. Çok sık rastlanmayan bu tabelalar özel işlemlerden geçirildikten sonra dış mekân kullanımına uygun olacağı için çok özen ve profesyonel isteyen bir modeldir. Firmamız tarafından profesyonel bir şekilde tasarlanan bu tabelalar bu modeller içerisinde daha yüksek fiyatlı olanıdır.

 

Desen Oyma Tabela

Firmanın ismi yanı sıra logosunun da yer aldığı tabela modelleri arasındadır. Desen oyma tabela modelleri uzun sürede hazırlanan, geri dönüşlerin olumlu olduğu tabelalar arasındadır. Diğer tabelalara göre daha renkli ve dikkat çekicidir. Dış mekânda tercih edilen tabela modelleri arasında yer almaktadır. Her sektöre rahatlıkla hitap edebilmektedir.

 

Oyma Tabela Fiyatları

Geçmişten bu güne kadar gelmiş ve günümüzde de oldukça önemli bir yere sahip tabelalar usta firmalar tarafından daha bir özenle hazırlanmaktadır. Her firmanın kendini hedef kitleye daha kolay ifade edebildiği bu tabelalar özenle ve amacına uygun hazırlanmadığı sürece istenilen başarıyı firmaya sunmaz. Bu nedenle gerek tabela tasarımında gerek tercih edilen materyaller bakımından tercih edeceğiniz firmaya dikkat etmenizde fayda vardır. Geçmiş yıllara göre daha çok özen gerektiren ve bunu en iyi şekilde gerçekleştiren firmalar müşteri taleplerini de en iyi şekilde karşılayabilecek hale gelmiştir. Yüzlerce farklı model ve tasarıma yer veren firmamız modern yaşam ve firma kimliğinize uygun tasarımlar yaparak markalaşma yolunda size büyük destek sağlamaktadır. Oyma tabela modellerinde yelpazesini geniş tutan ve firmanıza yakışır tabela tasarımına önem veren firmamızın tasarım ve tercih ettiği materyallere her daim güven duyabilirsiniz. Sektöre yön veren firmamızda oyma tabela fiyatları; tabelanın boyutuna, materyallerine ve modeline göre değişmektedir. Her bütçeye uygun tabela tasarımları yaparken uzun vadede kullanılabilmesine de firma olarak dikkat etmekteyiz.

 

Tabela ve Reklam Çalışmalarımız

Konu hakkında bilgiye sahip olmayan işletmeler için en iyisini düşünmek ve bunu hayata geçirmek firmamızca oldukça önemli bir konudur. Bu nedenle firmamız ile iletişime geçtiğiniz takdirde aklınıza takılan her türlü sorunun cevaplandığına şahit olabilirsiniz. İşletmenizin kimliğine uygun tabela tasarımı yaparken fazla abartıya kaçmadan sektörünüze yaraşır tasarımlara daha fazla ağırlık vermekteyiz. Bunun dışında tercih ettiğimiz materyallerimizin tamamı birinci sınıf kalitede materyaller olup uzun vadede teknik sorun çıkarmayacaktır. Teknik sorun çıkaran ışıklı ya da ışıksız tüm tabela modelleriniz ise tarafımızca incelenecektir. Herhangi bir müdahale gerektiren tabelalarınız ise kısa sürede çözümlenecektir. Gerek kadromuz gerek tasarımlarımız ile beklentilerinizi rahatlıkla karşılayabilecek firmamız yıllardır tabela tasarımı konusunda çalışmalar sunmaktadır. Müşteri memnuniyetini ön planda tutan firmamız yıllardır yüzlerce modeli tasarlamış ve müşterilerinin beklentilerini karşılamıştır. Firmamızın ayrıcalıklı ürün ve hizmetleri hakkında bilgi sahibi olmak için firmamızın iletişim numaralarını tercih edebilirsiniz.

    WeCreativez WhatsApp Support
    Fiyat almak için tıklayın.
    WhatsApp Destek Hattı