Paslanmaz Tabela

Günümüz şartlarına en uygun olarak üretilen, modern, şık, ışıklı veya ışıksız paslanmaz tabela modellerimiz ile sektörde uzun yıllar reklam tabelası hizmeti vermekteyiz.

Paslanmaz Tabela Modelleri

 Paslanmaz Tabela

Bir firma ya da işyeri ile ilgili bilgi vermek, tanıtmak, yaptığı çalışmaları müşteriye tanıtmak amacıyla, genellikle dış mekân ve kapalı alanlarda, belli şekillerde, monte edilerek kurulan yapılara tabela denir. Özellikle de günümüzde reklamın çok önemli olduğunu bilen paslanmaz tabela tasarımı yapan bir firma olarak reklam tabelası ile herkes tarafından fark edilir olmanız için siz değerli müşterilerimize profesyonel bir hizmet sunarak bu günlere kadar geldik. Gerek dışarda gerekse ekran karşısında gün içinde yüzlerce reklam ile karşılaşıyoruz. Bu konuda yapılan araştırmalar yüzlerce karşılaşılan reklamın ancak beş altı tanesinin hatırlandığını ortaya koymuştur. Bu oran bazen dijital reklamcılığın hızla gelişmesi ile birlikte daha da artmıştır. Peki, akılda kalan ya da diğerlerine göre daha etkileyici olan reklamların özelliği nedir diye düşündüğümüzde kişiye direkt mesaj veren reklamın akılda daha kalıcı olduğu tespit edilmiştir. Tabela reklamları etkileme ve dikkat çekme yönünden bu sektördeki en etkin reklam araçları olarak karşımıza çıkmaktadır.

Tabelalar, dışarıdaki herkesin, yayaların, sürücülerin dikkatini çekmek için tasarlanmış en kalıcı en dikkat çekici reklam araçlarıdır. Her alanda hizmet sunan firmaların adının, yaptıkları işlerin en yaratıcı ve çarpıcı görünümleri ile insanların dikkatini çekmesi için tabelalara ihtiyaç vardır. Böylece tabela reklamı ile firma sahipleri en kısa yoldan uzun soluklu ve kalıcı reklam yapma imkânını yakalamış olurlar. Açık alan reklamı olan tabela reklamı, her gün ve her saat firmanın tanıtımını yapmaktadır. Paslanmaz tabela hizmeti veren firmamız, tabela tasarımı hizmetlerinde etkileyici, özgün, kalıcı işler yapma konusunda her zaman alanında lider olmuştur. Kaliteli, paslanmaz tabela yaratıcılığımız ile bulunduğumuz beldede bir yeniliğin öncüsü olduk. Kaliteli ürünlerimiz, uygun fiyatlarımız ve müşterilerimizin memnuniyeti bizim en önemli referanslarımızdır.

 

Paslanmaz Tabela Nedir?

Paslanmaz tabela;  dayanıklı olması, uzun ömürlü olması ve paslanmaması yönüyle firmalar tarafından en çok tercih edilen tabela çeşididir. Pek çok firma, markasının daha dikkat çekici olması için paslanmaz tabelaları tercih etmektedir. Özellikle de sağlam oluşu, suya dayanıklı olup paslanmaması, parlaklığını her an koruması ve özgün, modern görünüşüyle dikkat çeken paslanmaz tabela, uzun zaman markaların en iyi şekilde reklamını yapmıştır. Ayni zamanda fiyat açısından her firmaya uygun olan bu tabelalar, özgün bir şekilde dizayn edilmesi yönüyle de geniş bir kullanım alanı sunmaktadır. Paslanmaz tabela alanında hammadde olarak krom, altın, çelik ve mat çelik olmak üzere farklı malzemeler kullanılabilmektedir.

Müşterilerimize yıllarca uzun ömürlü bir tabela kullanımı sunan firmamız, kaliteli, özgün malzeme seçenekleriyle her türlü hava koşullarına uygun tabela üretimini gerçekleştirmektedir. Her geçen gün teknolojinin gelişmesiyle birlikte tabela tasarımlarının daha modern bir görünüme kavuşması açısından önemli değişiklikler görülmektedir. Tüm bu değişiklikleri yakından takip eden firmamız; dikkatli, titiz işçiliği ve teknolojinin sunduğu yenilikleri uygulaması ile de alanında kendini geliştiren, müşteri memnuniyetini ön planda tutan hizmet anlayışına sahiptir.

 

Paslanmaz Tabela Özellikleri

Reklam alanında her firma için en etkili ve kısa yol tabela üzerinden yapılan reklamdır. Firmalar başarılarını ve akılda kalıcı olmalarını reklam tabelalarına ve bu tabelalara gereksinim duyan müşterilere borçludurlar. Tüm iş yerlerinin neredeyse hepsi tabela asmak ile kanunca yükümlüdür. Yükümlü olanların dışında kalan yerler tabela yaptırmak için ayrı bir hizmet almaktadırlar. Asacakları tabelanın özelliğinin paslanmaz olması ayrıca çok önemlidir. Paslanmaz tabela talepleri, grafik tasarımcıları ve atölyelerin ortak çalışması ile ortaya çıkmıştır. Grafik anlamında ölçüleri alınan tabelalar daha sonra tasarımcılar tarafından önce bilgisayar ortamında tasarlanır. Sonra atölyelerin imalat bölümüne gönderilir. Alanında profesyonel bir hizmet anlayışı ile tecrübeli elemanlar eşliğinde müşterimizin isteği doğrultusunda siparişleri en güzel biçimde hazırlamaktayız. Müşterimizle birlikte belirlediğimiz zamanda siparişi alınan tabelayı teslim etmekteyiz. Günden güne gelişen teknolojik malzemeler ile tasarımlarımızın da gelişimini takip eden, yeniliklere açık bir firmayız. Tasarladığımız paslanmaz tabelalarda üç boyutlu görüntüye sahip ışıklandırma da sağlanmaktadır. Ofislerde, iş yerlerinde, dış mekânlarda ve mağazalarda dikkat çekmesi açısından çok fazla kullanılan tabela çeşitlerinden biri de ışıklı paslanmaz tabeladır. Tabela özellikle dış mekânda çok çaplı kullanım alanları olmasından ve herkesin görebilmesinden dolayı geniş bir görüş açısına sahiptir.

 

Paslanmaz Tabela Çeşitleri

Paslanmaz harf tabelanın bir kaç farklı çeşidi vardır.

 

Paslanmaz harf Tabela

Her türlü hava koşuluna dayanıklı olan ve görsellik bakımından dikkat çeken en iyi tabela çeşididir. Krom paslanmaz, gold paslanmaz diye iki çeşidi vardır. Paslanmaz harflerin ön yüzeylerinde 304 kalite 1mm paslanmaz sac, yan yüzeylerinde 0.60mm veya 0.70mm paslanmaz sac kullanılmaktadır. Tabelayı yaparken harflerin ön yüzey kesimlerini lazerle, yan yüzey şeritlerini giyotin makaslarla kesiyoruz. Müşterinin istediği yazı karakterinde kestiğimiz paslanmaz harflerin, yan bantlarını elle şekillendirdikten sonra lehim kaynağı kullanarak, ön yüzeyleri ile birleştiriyoruz. Daha sonra polisaj ile ön yüzeyi temizleyerek montajlıyoruz. En özgün ve sağlam bir şekilde müşterimize belirlenen günde  teslim ediyoruz.

 

Paslanmaz Kutu Harf Tabela

Hazırlık aşaması ve ölçüleri aynı şekildedir. Paslanmaz kutu harf tabelaları istenilen renklerde boyanarak en dikkat çekici ve şık bir biçimde hazırlanmaktadır. Özellikle paslanmayan sac kullanıldığı için çok uzun süre kullanılabilir. Krom harf tabelalar aynı zamanda tamamen el emeğiyle yapılan tabelalardır. Alanında öncü olan firmamız, üretimi yapılan tabelaları müşterinin isteği üzerine ışıklı ve ışıksız sistem şeklinde hazırlanmaktadır. Krom harf tabelalarda kullanılan krom malzemesi hem dayanıklı hem de temizlik açısından büyük kolaylık sağlamaktadır. Bu malzemeler her türlü hava şartına, yağmura, çamura, her tip iklime dayanıklı ve uzun ömürlüdür

Bir tabela, kullanılacak amaca ve mekâna göre istenilen boyutlarda, renklerde ve biçimde olabilir. Önceden tek kalıp, el yazmasıyla başlayan tabela sektörü günümüzde ilerleyen teknoloji ve yaratıcı reklam fikirleri sayesinde canlı bir sektör haline gelmiştir. Bugün tabelasız herhangi bir firma binası görülemeyeceği gibi çeşitli alanlarda kullanılan totem, billboard tarzı tabela alternatifleri ile bulundukları alanların dışında da daha özgür reklam yapabilmektedirler. Bu bakımdan tabela günümüzde reklam sektörü için önemli bir yerdedir.

 

Paslanmaz Tabela Fiyatları

Paslanmaz tabela fiyatları müşterinin tercih ettiği malzemeye ve istenen tasarıma ve malzeme kalitesine göre farklılık gösterebilmektedir. Bu nedenle standart bir fiyat verilmez. Firmamız tarafından paslanmaz tabela şeklinde yapılacak olan logo ya da  grafik programında ölçüler Sonrasında genel bir fiyat değerlendirmesi yapılmaktadır. Paslanmaz tabelalar ışıklı ve ışıksız olmak üzere iki kategoriye ayrılmaktadır. Müşterinin tercihine göre tabelalara ekstra ışık eklenebilmektedir. Gece gündüz her an görülmek, tanınmak isteyen markalar, iş yerleri ışıklı tabelaları tercih ederek, herkesin dikkatini üzerine çekmeyi başarmaktadır. Paslanmaz tabela ile en marjinal tabelalar yapan bir firma olmanın haklı gururunu yaşamaktayız. Tabela yapım aşamasında doğru firmalarla çalışmak müşteri için oldukça önemlidir. Ucuz ve kalitesiz malzemelerle yapılan tabelalar, bir süre sonra parlaklığını yitirerek paslanır. Tabela alanında yenilikçi fikirler ve en son kaliteyi sunan firmamız tabelacılığı şekillendirerek, müşteri memnuniyetiyle birlikte bu alanda her zaman en iyi olmayı hedeflemektedir.

Profesyonel, tecrübeli çalışanlarımız tarafından paslanmaz tabela yapmak için öncelikle işyerinin ölçüleri alınmaktadır. Daha sonrasında grafikerler tarafından ölçüleri alınan iş yerinin tabela tasarımı özgün bir biçimde bilgisayarda çizilmektedir. Sonra da atölyelerde en güzel ve kaliteli bir şekilde hazırlanarak siparişler oluşturulur ve müşteriye teslim edilir. Montaj sırasında çıkabilecek her türlü sorunu firmamız olarak tecrübeli elemanlarımızla anında çözmekteyiz. Elde ettiğimiz çözüm yollarıyla ve profesyonel ekibimizle sonuca en pratik şekilde ulaşarak olası problemi de çözümlemekteyiz. İmalatı yapılan paslanmaz tabela harf şeklinde de olabilmektedir.  Talebe göre tabela Duvar üzerine, ahşap üstüne veya boyalı demir ızgara üzerine monte edilmektedir. İleride taşınma ve tamirat durumları göz önünde bulundurularak olabilecek her türlü değişikliğe bağlı olarak pratik montaj aparatları kullanılmaktadır. Uygulanacağı zemine pratik aparatlar ile montaj edilmektedir ki değişiklik durumunda rahatlıkla yerinden sökülebilsin. Paslanmaz tabela hizmeti sunan firmamız, böylece en başından itibaren sorunsuz müşteri memnuniyeti önemseyerek çalışmış ve aldığı işi o şekilde teslim etmiş olur.

    WeCreativez WhatsApp Support
    Fiyat almak için tıklayın.
    WhatsApp Destek Hattı