Pleksi Tabela

Pleksi Tabela Modelleri

Pleksi Tabela

Tabela, bir firma ya da markanın kendini tanıtması için en etkili reklam biçimi olarak günlük hayatımızda bolca karşılaştığımız görsel araçtır. İşyeri bu aracı hangi amaç ile kullanacak ise tercihini o yönde yapar. Bu tercih tamamen müşterinin inisiyatifidir. Tabelanın birçok çeşitleri mevcuttur. Bu çeşitlilik birçok kullanım alanı olmasına bağlıdır.

Teknolojik gelişmelere bağlı olarak modern, şık, teknolojik tabelalar üretilebilmektedir. Tabela çeşitlerinden dayanıklılık bakımından en öne çıkan, çok fazla tercih edilenlerden biri de pleksi tabela çeşitleridir. Akrilik malzemeden yapılır ve dış hava şartları için oldukça dirençlidir. Tabelalar iç mekanlarda da kullanılır. Fakat dış mekanlarda kullanım alanı oldukça fazladır. Bu yüzden kar, güneş, yağmur gibi hava şartları tabelanın kullanım durumunu etkiler. Dayanıklılığı yüksek olması müşterilerin tercih etme sebeplerinden bir tanesidir. Bu tabela çeşidi her sektörde rahatlıkla kullanılabilmekte ve popüler ürünler arasında yer almaktadır.

Şık, dekoratif ve modern görünüme sahiptir ve çok fazla sektörde reklam amaçlı kullanılabilir. Kompozit zemin, alüminyum oyma zemin ile gravür oyma tabela olarak üretilebilir. En çok kullanılan çeşitlerinden biri kutu harf tabelalarıdır. Her tabela çeşidi farklı özellikler gösterir ve uzmanlık ister. Pleksi tabelalar da tasarımı, üretimi, montajı ile ustalık gerektiren bir üründür. Görüntüsü, tasarımı, malzemesi ile dikkat çeken tabelalar firma prestiji açısından önemli olduğunu biliyoruz. Bu yüzden profesyonel bir ekip ile siz de en güzel tabela çeşitlerine sahip olmak istiyor iseniz firmamız en iyi çalışmaları size sunmak amacı ile hizmet vermektedir.

 

Pleksi Nedir?

Stand, ünite, tabela gibi kullanım alanlarına sahip olan Pleksi  ürünü ön plana çıkartma ve tanıtma amacını taşır. Aynı zamanda da tabela üretiminde de çok sık tercih edilir. Mağaza içlerinde, Fiyat ve ürün tanıtımında, reklam yapılan her alanda kullanılabilir. Hafif ve dayanıklı bir maddeden oluşması çok tercih edilme sebeplerinin başında gelir. Renkli ve renksiz olmak üzere birçok çeşidi vardır ve plastik malzemeden yapılır. Saydam ve yarı saydam olarak da kullanılabilme olanağı mevcuttur. Kolay bir kullanıma sahip olan pleksi, kolay işlenir, kesilir ve istenilen şekli alabilir bir yapıya sahiptir. Hafif yapısı sayesinde üretiminde kullanılan ürünler de hafif ve kullanışlı olarak üretilir. Pleksi, birçok çeşitli alanlarda kullanım malzemesidir. Fakat en önde gelen kullanılan alanlardan biri şüphesiz Pleksi tabela çeşitleri olmaktadır. Günümüzde birçok işletme, firma, kurum tarafından tercih edilen avantajlı bir üründür. Tabela dışında da birçok yerde kullanımı mevcuttur. Örneğin; vitrin standları, yatak başları, takı, dekorasyon, aydınlatma, takı, banyo, mutfak, ev, büro aksesuar ve mobilyaları, endüstri gibi pek çok alandan söz edilebilir.

 

Pleksi Tabela Modelleri Nelerdir?

Birçok farklı çeşitlere sahip olan Pleksi  tabela, değişik şekillerde yaptırılabilme olanağına sahiptir. Işıksız, ışıklı, şeffaf, kabartma harf, kutu harf çeşitlerinden biri tercih edilebilir. Hepsi ayrı ayrı özellikleri ve avantajları olan ürünlerdir. Her işletme sahibi markasının, firmasının reklamına önem verir. Potansiyel müşterileri için en güzel olanı seçmek ister. Bu yüzden bu ürünlerin çok farklı şekillerde tasarlanabilir olması dikkatleri üzerine çeker. Dijital teknoloji ile birlikte çok başarılı tabela sistemleri vardır. Bu sistemler sayesinde çok başarılı ürünler ortaya çıkmaktadır.

Firmamız, müşterilerinin özelliklerine, isteklerine göre en uygun seçimin yapılmasında, pleksi tabelalar veya başka diğer reklam tanıtım ürünleri ile başarılı sonuçlar çıkarmak için en iyi hizmeti sağlamayı amaçlar. Pleksi kutu harf en sık kullanılan pleksi tabela modelidir. Pleksi kutu harf tabela, kullanım alanı çok geniş olmakla beraber dayanıklı akrilik malzemeden yapıldığı için uzun ömürlü bir üründür. Bu ürün paslanmaz ve kaliteli malzemelerden yapılır.

Dayanıklılığı oldukça yüksektir. Pleksi kutu harf tabela çok dikkat çekici oldukça şık bir görüntüye sahiptir. Bu sebeple müşterilerin ilgisini direk kendisine çeker. Firma ve marka tanıtımında ve reklamında başarısı oldukça yüksektir.  Pleksi harf tabelalarında önemli bir konu da bakım konusudur. Tabelaların düzenli olarak bakımının yapılması gerekir. Aksi halde kullanım performansı düşer ve verimliliği azalır. Harflerin şık görünümü kaybolabilir.

 

Pleksi Tabela Özellikleri Nelerdir?

Binlerce renk seçeneği ile aydınlatma olanakları mevcuttur.  Aydınlatmada led veya florasan lamba kullanılabilir. Logo veya tabela desenleri, tasarımları bilgisayarda hazırlanır ve daha sonra lazer ve CNC aracılığı ile pleksi malzemesi üzerine uygulanır. Kabartma yapılacak ise yanakları dönülür kasalanacak ise kasalama işlemi yapılır. Pleksi tabela iç veya dış mekan olarak uygulama alanı geniş bir üründür. İç, dış mekanlar ve cephe tabelaları gibi kullanımları vardır. Pleksi kompozit ve alüminyum ile desteklenir ise tabela çok daha fazla uzun ömürlü olabilir. Uzun ömürlü olması, dayanıklı olması, hava şartlarına dayanıklı olması ışığı eşit bir şekilde yayması önemli özelliklerindendir. Pleksi döküm levha olmakla birlikte kalınlığı 1 mm ve 50 mm arasında yapılabilir. Pleksi, zemin ya da harf yapımında kullanılabilen çok amaçlı bir yöntemdir.

 

Pleksi Tabela Fiyatları

Pleksi tabela fiyatları diğer tabelalara göre malzeme ve işçilik bakımından farklılık göstermekte ve fiyatlandırma da buna göre yapılmaktadır. Malzemeleri kalite bakımından önemlidir. Bu unsur da fiyatlandırmayı etkiler. Malzeme kalitesi ve işçilik yanında tabela boyutu da fiyatı etkileyen etmenler arasında yer alır. Sabit bir fiyatı olmamakla birlikte boyut ve kullanılan yer de fiyat düzeyini etkiler. Tabela seçimi yapılırken sadece fiyata odaklanmak kişiyi yanıltır. Tabela kaliteli malzeme kullanıldığı zaman, iyi işçilik ile üretildiği zaman çok uzun yıllar kullanım olanağı ile tasarruf imkanı verir. Bu da bir kere üretilen tabelanın senelerce kullanımı demektir. Sadece maddi açıdan düşünmek yanıltıcı bir unsur olabileceği için ne gibi çeşitlerin, özelliklerin olduğunu bilmek gerekir. Özellikler ve çeşitler bilinirse uygun olanı bulabilmek daha kolay olacaktır. Uygun özellikte ve çeşitlilikte olan seçildiği zaman müşteri memnuniyeti de beraberinde gelir.

 

Pleksi Tabela Yapımı

İç ve dış mekanlarda çok farklı amaçlarda kullanılabilmektedir. Pleksi tabela  dış ortam hava şartlarına uyumu, malzemelerin dayanıklılığı, ışığı tam yansıtması ile firmaların tercih ettiği popüler ürünler arasında yer alır. Döküm levha olması da diğer başlıca özelliğidir. Işıklı, ışıksız seçeneklerinin yanında, pleksi tabela, pleksi tabela üzeri pleksi kutu harf, pleksi tabela üzeri dijital baskı, pleksi tabela üzeri folyo kesim yazı ve örnekleri mevcuttur. Kullanım alanı genişliği ve tercih edilmesi dolayısı ile üretimi çokça yaygındır. Tabelayı profesyonel bir ekip ile hazırlamak her zaman avantajlı olacaktır. Çünkü tasarım, üretim, montaj gibi çok farklı ustalık gerektiren bölümleri vardır. Her biri ayrı önemlilik derecesine sahiptir. Tabela yapımında doğru tasarım ve üretim çok önemli bir konudur. Bu da tabela yapımında profesyonel olarak çalışan firmalar ile çalışılır ise elde edilebilir. Tasarım birçok kişi arasından fark yaratılmasına yardımcı olabilecek bir unsurdur. Üretim ise kaliteli malzeme kullanılarak yapılırsa ve kaliteli bir işçilik ile üretilirse tabela en güzel performansı sergilemek için hazır duruma gelir.  Firmamız, müşterinin ne istediğini önemser ve isteğe uygun en başarılı çalışmayı sunmayı amaçlar.

    WeCreativez WhatsApp Support
    Fiyat almak için tıklayın.
    WhatsApp Destek Hattı