Kompozit Tabela

Kompozit Tabela Modelleri

Kompozit Tabela

Kompozit tabela; ileri, gelişmiş teknolojiler ile üretilen, modern görüntü sağlayan ve rahatlıkla, güvenli bir şekilde kullanılabilen yapı malzemelerinden biridir. Birçok binayı modern bir görüntüye kavuşturan bu tabelalar, hem iç hem de dış yüzeylerde kullanılabilme özelliğine sahiptir. Daha çok alüminyum kompozitler tercih edilir. Aynı zamanda şık bir görünüm de sahiptirler. Son zamanlarda genellikle tabela alanında çok fazla tercih edilen bu paneller, uzun süre dayanıklı olmasının yanı sıra görüntüsü nedeniyle de önce tercih edilenlerden biri oluyor. Paneller, alüminyum malzemeden üretilmektedir ve genellikle tabaka halinde satılmaktadır. Müşterinin talep ettiği ölçülere göre hazırlanan bu yapıların bir diğer ismi ise Alü-kobant’tır.

Kompozit tabela için ilk önce bir kasa yapılır. Hazırlanan kompozit, bu kasaya yerleştirilir. Kasaya yerleştirildikten sonra tek parça bir görüntü sunan tabela, aynı zamanda güzel, şık bir görüntü oluşmaktadır. Bu tabelanın oyma işlemlerinde pleksiglas adı verilen bir tür malzemeler kullanılmaktadır. Arka tarafta istenilen yerlerden yapıştırılan bu malzeme silikonlanarak sabitlenmesi sağlanmış olur. Fluoresan tesisatlı tabelalar daha çok tercih edilse de led ışıklı sistemler sayesinde daha etkili, şık aydınlatma işlemi yapılmaktadır. Bu tabelaların en bilinen özellikleri ise oldukça dayanıklı olması ve uzun süre kullanılabilmesi söylenebilir. Aynı zamanda birçok cephe kaplama malzemelerine göre daha hafiftir. Dış yüzeyi oldukça düzgündür ve alabilecek tüm darbelere karşı oldukça dayanıklı olduğu bilinmektedir. Yüzeye işlenme aşaması daha kolay bir şekilde gerçekleşir. Titreşimi emme özelliğine sahiptir. Ayrıca temizliği oldukça kolay yapılırken renk seçeneklerinin de çok fazla olduğu bilinmektedir.

En etkili ve kalıcı olan tabela alternatifleri arasında en fazla kullanılan kompozit tabela, kullanılan malzemesi nedeniyle işyerlerine modern, canlı yepyeni bir hava katabilen özel bir tabela türü olarak bilinmektedir. İleri teknoloji ile bu tabelaların daha sağlam ve uzun ömürlü olması da bu tabelaların fazla tercih edilmesini sağlamaktadır. Bu tabela çeşitleri hem iç hem de dış her türlü yüzeylerde rahatlıkla kullanılabilir. Modern olması, kalitesi, sağlamlığı ve son derece modern görünüm ile kullanılan mekâna farklılık katacak bu tabelalar arasında en etkili olanı, en iyiyi seçmeniz elbette çok önemlidir. Kompozit tabela hizmetleri konusunda müşteri memnuniyetini ön plana çıkaran, yılların deneyimini ile başarılı çalışmalar ortaya koyan firmamız; size değerli müşterilerimize en iyi ve en uygun fiyatı vermek için özverili bir şekilde çalışmaktadır.

 

Kompozit Tabela Neden Tercih Edilmelidir?

Modern, iyi tasarımlanmış, kaliteli bir kompozit tabela; elbette ki binanın dış cephesi ile çok uyumlu bir görünüm ortaya çıkarmaktadır. Ayni zamanda dış cephe kaplamalarında kullanılan kompozit, sağlam ve uzun ömürlü bir malzeme türüdür. Uygun fiyat alternatifinin olması, dayanıklılığı, uzun ömürlü olması ve kullanım alanının genişliği sebebiyle bu tabelalar çoğunlukla açık hava reklam ürünlerinde kullanılmaktadır. Diğer malzemelere göre ağırlık açısından daha hafiftir. Malzemenin yapısının kaliteli olması nedeniyle çalışılması kolay ve yüzeyi oldukça düzgün bir materyaldir. Aynı zamanda darbelere karşı da çok dayanıklıdır. Temizliği ve bakımı oldukça rahattır. Kaliteli olması, tasarım ve renk açısından çok geniş kullanım imkânları sunmaktadır. Müşterinin talebine göre kompozit tabelalar ışıklı ya da ışıksız olarak da yapılmaktadır. Bununla birlikte kompozit tabela fiyatları  yapılacak yere göre, tasarımına ve büyüklüğüne bağlı olarak değişmektedir. Kullanışlı, uzun ömürlü ve uygun ücretli, farklı tasarımlı kompozit tabelalar için firmamız ile görüşmeden asla karar vermeyin. Telefonla  ya da yüz yüze görüşerek tüm taleplerinize cevap verebiliriz. Kompozit tabela çalışmalarımızın tamamını incelemenizi ve ona göre karar vermenizi tavsiye ederiz.

Kompozit tabela, alüminyum kompozit panellerin kesilmesi ve derz açma yöntemi ile oluşturup oyulması sonrasında üzerine kutu harf monte edilerek yapılan bir tabela çeşididir.   Bu tarz tabelada akla gelen ilk tabela modeli, kompozitin oyularak içerisine yerleştirilen pleksilerin içeriden ledler ile aydınlatılıp kompozit tabela haline getirilmesidir. Diğer tabela modellerine göre daha kolay yapılmaktadır. Asıl önemli olan ise seçilecek kompozitin renk ve çeşididir. Tüm bunları göz önünde bulundurarak en kullanışlı, en modern tabela tarzları ile öncü firma olarak siz değerli müşterilerimizi buluşturmanın haklı gururunu yaşamaktayız. Firmamız, kompozit tabela türüne örnek birçok yapılmış tabela ile bu alandaki başarı ve kalitesini kanıtlamıştır. Kimi zaman tabela isteğinde bulunan müşteriler bu tarz tabelayı oyulmasına rağmen ışıklı istememektedir. Dolayısıyla içerisinde ışıklı ve ışıksız olarak birçok tabela örneği bulunan çalışmalarımızı müşterimize sunmaktayız. Müşterimiz de somut örnekleri, modelleri görerek karar vermektedir.

 

Kompozit Tabela Fiyatları

Kompozit tabela fiyatları diğer tabelalara göre hesaplandığında daha uyguna gelmektedir. Tabelaların fiyatlandırma işlemi yine diğer tabelalarda olduğu gibi tabela yükseklik ve genişliğine, kullanılan malzemeye göre değişmektedir. Fiyata etki edecek bir diğer unsur ise oyulacak tabelanın şekli yani oyulacak desenin çizgi hatlarındaki kıvrımlardır. Bu kıvrımların ince ve fazla olması tabela işçiliği bakımından fazla zaman alacağı için fiyat açısından daha pahalı olmaktadır. Bu da tabelayı fiyatlandırırken göz önünde bulundurulan önemli etkenlerden biri olarak görülmektedir.

Firmamızın profesyonel bir şekilde sunduğu ürünümüz olan Kompozit Oyma Tabela, firmaların taleplerine göre ve fiziki yeterliliğin sağlanması durumunda fazlaca tercih edilmektedir. Ve en etkili reklam çeşitlerinden birisidir. Şayet firmanıza prestij kazandırabilmek ve müşterilerinizin dikkatini çekebilmek isterseniz en çok tercih edebileceğiniz ekonomik ve kaliteli bir üründür. En çok tercih edilen bu ürün, CNC parkurunda üretilerek ardından el işçiliği ile şekillendirilir. Bu nedenle Oyma Tabela işlemlerinde işinin ehli, tecrübeli ve deneyimli elemanlar ile çalışan seçkin bir firmayız. Kompozit oyma tabela ürününü herkesin beğenisini kazanan ve işletmenizin bir etiketi olarak görebilirsiniz. İşletmenizi ziyaret edecek olan müşterilerinizi gösterişli ve etkili bir sunum ile karşılamanız firmanızın kurumsal kimliğine büyük bir artı katacaktır. Bu nedenle de oyma tabela ürününü satın alırken alanında uzman kişiler tarafından üretildiğine ve küçük hataların bize göz ardı edilmeden tabelanızın yerleştirilmesine çok fazla dikkat etmelisiniz. Aksi takdirde birçok müşteri tarafından ışık kompozit oyma tabela tercih edilmesi nedeniyle en ufak bir cnc kesim hatası, montaj hatası veyahut boya hatası tüm tabelanızı mahvedebilmekte ve müşteri üzerinde de olumsuz bir etki oluşturmaktadır.

Firmamız tarafından son dönemin yüksek teknolojisi ile donatılmış makine parkurumuzda üretilen ve görüntü, sağlık, dayanıklılık açısından modernlik sağlayan kompozit tabela, binaya yepyeni ve modern bir görünüm kazandırmaktadır. Rahat, pratik kullanımı ile bilinen bir yapı malzemesi olan bu tabela çeşidimiz hem iç hem de dış mekânlarda rahatlık ile kullanabileceğiniz bir üründür. İstenilen ölçüler dâhilinde hazırlanan oyma tabela ürünümüz çok yüksek boyutlara ulaşabilmektedir. Sizlerde reklam, tanıtım ve baskı sektöründe yıllardan beri emek vermiş, deneyimli, alanında uzman, titiz, bir ekip ile çalışmak, kompozit oyma tabela hizmeti almak isterseniz i önce mutlaka bizimle görüşün. Aynı zamanda iletişim sayfamızdan bizlere ulaşarak ücretsiz keşif isteyebilirsiniz. Tüm çalışmalarımıza ulaşabilirsiniz. Alanında öncü reklam firması olarak bizler, uzun yıllardır reklam ve baskı çözümleri üzerine çalışmalar gerçekleştirmekteyiz.  Ve kazanmış olduğumuz deneyimleri müşterilerimize ve işlerimize yansıtmaktayız. Gelişen teknolojiler dâhilinde kendini güncelleyen, yenilikleri takip eden ekip arkadaşlarımız ve kurumsal eğitim programlarımız ile müşterilerimizin tüm taleplerini karşılıksız koymamak için gece gündüz sizler için çaba göstermekteyiz.

    WeCreativez WhatsApp Support
    Fiyat almak için tıklayın.
    WhatsApp Destek Hattı